Os 7234 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Domažlice | 20.15 | 4 | |||
Domažlice město | 20.17 | 20.18 | |||
Havlovice | 20.23 | 20.23 | |||
Pila | 20.25 | 20.25 | |||
Trhanov | 20.27 | 20.27 | |||
Klenčí pod Čerchovem | 20.31 | 20.32 | 2 | ||
Postřekov | 20.35 | 20.35 | |||
Nový Kramolín | 20.39 | 20.39 | |||
Vlkanov | 20.41 | 20.41 | |||
Poběžovice | 20.46 | 20.52 | 2 | ||
Mutěnín | 20.59 | 20.59 | |||
Hostouň | 21.01 | 21.02 | 2 | ||
Svržno | 21.05 | 21.05 | |||
Újezd Svatého Kříže | 21.07 | 21.07 | |||
Bělá nad Radbuzou | 21.12 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2021 platí od 13.12.2020 do 11.12.2021.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci