Os 7232 | |
Řazení vlaku: 814 + 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Domažlice | 18.06 | 4 | |||
Domažlice město | 18.08 | 18.09 | |||
Havlovice | 18.14 | 18.14 | |||
Pila | 18.16 | 18.16 | |||
Trhanov | 18.18 | 18.18 | |||
Klenčí pod Čerchovem | 18.22 | 18.23 | 2 | ||
Postřekov | 18.26 | 18.26 | |||
Nový Kramolín | 18.30 | 18.30 | |||
Vlkanov | 18.32 | 18.32 | |||
Poběžovice | 18.37 | 18.38 | 2 | ||
Mutěnín | 18.45 | 18.45 | |||
Hostouň | 18.48 | 18.49 | 2 | ||
Svržno | 18.51 | 18.51 | |||
Újezd Svatého Kříže | 18.54 | 18.54 | |||
Bělá nad Radbuzou | 18.58 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2021 platí od 13.12.2020 do 11.12.2021.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci