Os 7229 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Bělá nad Radbuzou | 13.01 | 2 | |||
Újezd Svatého Kříže | 13.04 | 13.04 | |||
Svržno | 13.07 | 13.07 | |||
Hostouň | 13.09 | 13.10 | 2 | ||
Mutěnín | 13.13 | 13.13 | |||
Poběžovice | 13.20 | 13.21 | 2 | ||
Vlkanov | 13.26 | 13.26 | |||
Nový Kramolín | 13.28 | 13.28 | |||
Postřekov | 13.31 | 13.31 | |||
Klenčí pod Čerchovem | 13.34 | 13.35 | 2 | ||
Trhanov | 13.39 | 13.39 | |||
Pila | 13.42 | 13.42 | |||
Havlovice | 13.44 | 13.44 | |||
Domažlice město | 13.49 | 13.50 | |||
Domažlice | 13.52 | 4 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2021 platí od 13.12.2020 do 11.12.2021.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci