Os 7227 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Bělá nad Radbuzou | 7.01 | 2 | |||
Újezd Svatého Kříže | 7.04 | 7.04 | |||
Svržno | 7.07 | 7.07 | |||
Hostouň | 7.09 | 7.10 | 2 | ||
Mutěnín | 7.13 | 7.13 | |||
Poběžovice | 7.20 | 7.21 | 2 | ||
Vlkanov | 7.26 | 7.26 | |||
Nový Kramolín | 7.28 | 7.28 | |||
Postřekov | 7.31 | 7.31 | |||
Klenčí pod Čerchovem | 7.34 | 7.35 | 2 | ||
Trhanov | 7.39 | 7.39 | |||
Pila | 7.42 | 7.42 | |||
Havlovice | 7.44 | 7.44 | |||
Domažlice město | 7.49 | 7.50 | |||
Domažlice | 7.52 | 4 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2021 platí od 13.12.2020 do 11.12.2021.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci