Os 7221 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Bělá nad Radbuzou | 4.36 | 2 | |||
Újezd Svatého Kříže | 4.39 | 4.39 | |||
Svržno | 4.42 | 4.42 | |||
Hostouň | 4.44 | 4.45 | 2 | ||
Mutěnín | 4.48 | 4.48 | |||
Poběžovice | 4.55 | 4.56 | 2 | ||
Vlkanov | 5.01 | 5.01 | |||
Nový Kramolín | 5.03 | 5.03 | |||
Postřekov | 5.06 | 5.06 | |||
Klenčí pod Čerchovem | 5.09 | 5.10 | 2 | ||
Trhanov | 5.14 | 5.14 | |||
Pila | 5.17 | 5.17 | |||
Havlovice | 5.19 | 5.19 | |||
Domažlice město | 5.24 | 5.25 | |||
Domažlice | 5.27 | 4 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2021 platí od 13.12.2020 do 11.12.2021.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci