Os 7220 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Domažlice | 8.06 | 4 | |||
Domažlice město | 8.08 | 8.08 | |||
Havlovice | 8.13 | 8.13 | |||
Pila | 8.15 | 8.15 | |||
Trhanov | 8.18 | 8.18 | |||
Klenčí pod Čerchovem | 8.22 | 8.23 | 2 | ||
Postřekov | 8.26 | 8.26 | |||
Nový Kramolín | 8.29 | 8.29 | |||
Vlkanov | 8.31 | 8.31 | |||
Poběžovice | 8.37 | 8.38 | 2 | ||
Mutěnín | 8.45 | 8.45 | |||
Hostouň | 8.47 | 8.48 | 2 | ||
Svržno | 8.51 | 8.51 | |||
Újezd Svatého Kříže | 8.54 | 8.54 | |||
Bělá nad Radbuzou | 8.58 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2021 platí od 13.12.2020 do 11.12.2021.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci