Os 7210 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Domažlice | 12.15 | 4 | |||
Domažlice město | 12.17 | 12.18 | |||
Havlovice | 12.23 | 12.23 | |||
Pila | 12.25 | 12.25 | |||
Trhanov | 12.27 | 12.27 | |||
Klenčí pod Čerchovem | 12.32 | 12.33 | 2 | ||
Postřekov | 12.36 | 12.36 | |||
Nový Kramolín | 12.39 | 12.39 | |||
Vlkanov | 12.41 | 12.41 | |||
Poběžovice | 12.47 | 12.52 | 2 | ||
Mutěnín | 12.59 | 12.59 | |||
Hostouň | 13.01 | 13.02 | 2 | ||
Svržno | 13.05 | 13.05 | |||
Újezd Svatého Kříže | 13.07 | 13.07 | |||
Bělá nad Radbuzou | 13.11 | 13.20 | 2 | ||
Bělá nad Radbuzou zastávka | 13.22 | 13.22 | |||
Třemešné pod Přimdou | 13.29 | 13.30 | 2 | ||
Dubec | 13.33 | 13.33 | |||
Borek u Tachova | 13.38 | 13.38 | |||
Stráž u Tachova | 13.43 | 13.44 | 2 | ||
Bor zastávka | 13.48 | 13.48 | |||
Bor | 13.53 | 14.01 | 2 | ||
Doly | 14.06 | 14.06 | |||
Staré Sedliště | 14.09 | 14.10 | 2 | ||
Pernolec | 14.17 | 14.17 | |||
Malý Rapotín | 14.21 | 14.21 | |||
Tachov zastávka | 14.24 | 14.24 | |||
Tachov | 14.29 | 14.32 | 2 | ||
Tachov-Bíletín | 14.35 | 14.35 | |||
Lom u Tachova | 14.39 | 14.39 | |||
Planá u Mariánských Lázní | 14.49 | 2/3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2021 platí od 13.12.2020 do 11.12.2021.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci