Os 7206 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Domažlice | 8.29 | 4 | |||
Domažlice město | 8.31 | 8.32 | |||
Havlovice | 8.37 | 8.37 | |||
Pila | 8.39 | 8.39 | |||
Trhanov | 8.41 | 8.41 | |||
Klenčí pod Čerchovem | 8.45 | 8.46 | 2 | ||
Postřekov | 8.49 | 8.49 | |||
Nový Kramolín | 8.53 | 8.53 | |||
Vlkanov | 8.55 | 8.55 | |||
Poběžovice | 9.00 | 9.01 | 2 | ||
Mutěnín | 9.08 | 9.08 | |||
Hostouň | 9.11 | 9.13 | 3 | ||
Svržno | 9.16 | 9.16 | |||
Újezd Svatého Kříže | 9.18 | 9.18 | |||
Bělá nad Radbuzou | 9.22 | 9.27 | 2 | ||
Bělá nad Radbuzou zastávka | 9.29 | 9.29 | |||
Třemešné pod Přimdou | 9.36 | 9.37 | 2 | ||
Dubec | 9.40 | 9.40 | |||
Borek u Tachova | 9.45 | 9.45 | |||
Stráž u Tachova | 9.50 | 9.51 | 2 | ||
Bor zastávka | 9.55 | 9.55 | |||
Bor | 10.00 | 10.01 | 2 | ||
Doly | 10.05 | 10.05 | |||
Staré Sedliště | 10.09 | 10.10 | 2 | ||
Pernolec | 10.16 | 10.16 | |||
Malý Rapotín | 10.20 | 10.20 | |||
Tachov zastávka | 10.23 | 10.23 | |||
Tachov | 10.29 | 10.32 | 2 | ||
Tachov-Bíletín | 10.35 | 10.35 | |||
Lom u Tachova | 10.39 | 10.39 | |||
Planá u Mariánských Lázní | 10.49 | 2/3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2021 platí od 13.12.2020 do 11.12.2021.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci