Os 7205 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Planá u Mariánských Lázní | 11.08 | 2/3 | |||
Lom u Tachova | 11.17 | 11.17 | |||
Tachov-Bíletín | 11.21 | 11.21 | |||
Tachov | 11.25 | 11.28 | 2 | ||
Tachov zastávka | 11.33 | 11.33 | |||
Malý Rapotín | 11.35 | 11.35 | |||
Pernolec | 11.39 | 11.39 | |||
Staré Sedliště | 11.45 | 11.46 | 2 | ||
Doly | 11.50 | 11.50 | |||
Bor | 11.54 | 11.55 | 2 | ||
Bor zastávka | 12.00 | 12.00 | |||
Stráž u Tachova | 12.05 | 12.06 | 2 | ||
Borek u Tachova | 12.10 | 12.10 | |||
Dubec | 12.15 | 12.15 | |||
Třemešné pod Přimdou | 12.18 | 12.19 | 2 | ||
Bělá nad Radbuzou zastávka | 12.26 | 12.26 | |||
Bělá nad Radbuzou | 12.29 | 12.30 | 2 | ||
Újezd Svatého Kříže | 12.33 | 12.33 | |||
Svržno | 12.36 | 12.36 | |||
Hostouň | 12.38 | 12.39 | 2 | ||
Mutěnín | 12.42 | 12.42 | |||
Poběžovice | 12.49 | 12.50 | 2 | ||
Vlkanov | 12.55 | 12.55 | |||
Nový Kramolín | 12.57 | 12.57 | |||
Postřekov | 13.00 | 13.00 | |||
Klenčí pod Čerchovem | 13.03 | 13.04 | 2 | ||
Trhanov | 13.08 | 13.08 | |||
Pila | 13.11 | 13.11 | |||
Havlovice | 13.13 | 13.13 | |||
Domažlice město | 13.18 | 13.19 | |||
Domažlice | 13.21 | 4 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2021 platí od 13.12.2020 do 11.12.2021.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci