Os 7204 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Domažlice | 6.13 | 4 | |||
Domažlice město | 6.15 | 6.16 | |||
Havlovice | 6.21 | 6.21 | |||
Pila | 6.23 | 6.23 | |||
Trhanov | 6.25 | 6.25 | |||
Klenčí pod Čerchovem | 6.29 | 6.30 | 3 | ||
Postřekov | 6.33 | 6.33 | |||
Nový Kramolín | 6.37 | 6.37 | |||
Vlkanov | 6.39 | 6.39 | |||
Poběžovice | 6.45 | 6.52 | 2 | ||
Mutěnín | 6.59 | 6.59 | |||
Hostouň | 7.01 | 7.02 | 2 | ||
Svržno | 7.05 | 7.05 | |||
Újezd Svatého Kříže | 7.07 | 7.07 | |||
Bělá nad Radbuzou | 7.11 | 7.20 | 2 | ||
Bělá nad Radbuzou zastávka | 7.22 | 7.22 | |||
Třemešné pod Přimdou | 7.29 | 7.30 | 2 | ||
Dubec | 7.33 | 7.33 | |||
Borek u Tachova | 7.38 | 7.38 | |||
Stráž u Tachova | 7.43 | 7.44 | 2 | ||
Bor zastávka | 7.48 | 7.48 | |||
Bor | 7.53 | 8.01 | 2 | ||
Doly | 8.06 | 8.06 | |||
Staré Sedliště | 8.09 | 8.10 | 2 | ||
Pernolec | 8.17 | 8.17 | |||
Malý Rapotín | 8.21 | 8.21 | |||
Tachov zastávka | 8.24 | 8.24 | |||
Tachov | 8.29 | 8.32 | 2 | ||
Tachov-Bíletín | 8.35 | 8.35 | |||
Lom u Tachova | 8.39 | 8.39 | |||
Planá u Mariánských Lázní | 8.49 | 2/3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2021 platí od 13.12.2020 do 11.12.2021.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci