Os 7200 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Bělá nad Radbuzou | 5.27 | 2 | |||
Bělá nad Radbuzou zastávka | 5.29 | 5.29 | |||
Třemešné pod Přimdou | 5.36 | 5.37 | 2 | ||
Dubec | 5.40 | 5.40 | |||
Borek u Tachova | 5.45 | 5.45 | |||
Stráž u Tachova | 5.50 | 5.51 | 2 | ||
Bor zastávka | 5.55 | 5.55 | |||
Bor | 6.00 | 6.01 | 2 | ||
Doly | 6.05 | 6.05 | |||
Staré Sedliště | 6.09 | 6.10 | 2 | ||
Pernolec | 6.16 | 6.16 | |||
Malý Rapotín | 6.20 | 6.20 | |||
Tachov zastávka | 6.23 | 6.23 | |||
Tachov | 6.29 | 6.32 | 2 | ||
Tachov-Bíletín | 6.35 | 6.35 | |||
Lom u Tachova | 6.39 | 6.39 | |||
Planá u Mariánských Lázní | 6.49 | 2/3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2021 platí od 13.12.2020 do 11.12.2021.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci