Os 6618 | |
Řazení vlaku: 843 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Liberec | 22.47 | 3a | |||
Liberec-Horní Růžodol | 22.52 | 22.52 | |||
Ostašov | 22.55 | 22.55 | |||
Kryštofovo Údolí | 23.01 | 23.01 | |||
Novina | 23.03 | 23.03 | |||
Křižany | 23.07 | 23.12 | 1 | ||
Zdislava | 23.16 | 23.16 | |||
Rynoltice | 23.21 | 23.22 | 2 | ||
Lvová | 23.25 | 23.25 | |||
Jablonné v Podještědí | 23.28 | 23.29 | 2 | ||
Velký Valtinov | 23.33 | 23.33 | |||
Brniště | 23.36 | 23.37 | 2 | ||
Mimoň | 23.43 | 23.44 | 3 | ||
Zákupy-Božíkov | 23.51 | 23.51 | |||
Česká Lípa hlavní nádraží | 23.59 | 0.00 | 2 | ||
Česká Lípa střelnice | 0.03 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2021 platí od 13.12.2020 do 11.12.2021.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci