Os 6616 | |
Řazení vlaku: 844 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Liberec | 21.01 | 3a | |||
Liberec-Horní Růžodol | 21.06 | 21.07 | 3 | ||
Ostašov | 21.09 | 21.09 | |||
Karlov pod Ještědem | 21.14 | 21.18 | 1 | ||
Kryštofovo Údolí | 21.22 | 21.22 | |||
Novina | 21.24 | 21.24 | |||
Křižany | 21.27 | 21.27 | 2 | ||
Zdislava | 21.32 | 21.32 | |||
Rynoltice | 21.38 | 21.38 | 2 | ||
Lvová | 21.42 | 21.42 | |||
Jablonné v Podještědí | 21.47 | 21.48 | 2 | ||
Velký Valtinov | 21.52 | 21.52 | |||
Brniště | 21.57 | 21.59 | 2 | ||
Pertoltice pod Ralskem | 22.02 | 22.02 | |||
Mimoň | 22.05 | 22.06 | 3 | ||
Zákupy-Božíkov | 22.13 | 22.13 | |||
Česká Lípa hlavní nádraží | 22.22 | 22.25 | 2 | ||
Česká Lípa-Holý vrch | 22.26 | 22.26 | |||
Stružnice | 22.32 | 22.32 | 2 | ||
Horní Police | 22.36 | 22.37 | 2 | ||
Žandov | 22.38 | 22.38 | |||
Starý Šachov | 22.41 | 22.41 | |||
Františkov nad Ploučnicí | 22.45 | 22.46 | 2 | ||
Benešov nad Ploučnicí | 22.50 | 22.54 | 2 | ||
Malá Veleň | 22.57 | 22.57 | |||
Březiny u Děčína | 23.00 | 23.00 | |||
Děčín východ | 23.04 | 23.05 | 2 vlevo | ||
Děčín hlavní nádraží | 23.09 | 4 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2021 platí od 13.12.2020 do 11.12.2021.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci