R 610 „Krušnohor“ | |
Řazení vlaku: 151_n2 + Bmz235 + 2xBpee237 + Bmz229 + Bbdgmee236 + ABmz346 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha hlavní nádraží | 13.26 | 7 jižní část | |||
Praha-Holešovice | 13.34 | 13.35 | 3 | ||
Ústí nad Labem hlavní nádraží | 14.37 | 14.43 | 2 | ||
Teplice v Čechách | 14.59 | 15.00 | 2 | ||
Bílina | 15.20 | 15.21 | 2 | ||
Most | 15.31 | 15.32 | 3 | ||
Jirkov zastávka | 15.44 | 15.44 | |||
Odb Chomutov město | 15.48 | 15.48 | |||
Chomutov | 15.51 | 15.53 | 4 | ||
Kadaň-Prunéřov | 16.01 | 16.02 | 1 | ||
Klášterec nad Ohří | 16.07 | 16.08 | 2 | ||
Ostrov nad Ohří | 16.30 | 16.31 | 3 | ||
Karlovy Vary | 16.44 | 16.46 | 2 | ||
Chodov | 16.54 | 16.55 | |||
Sokolov | 17.04 | 17.05 | 2 | ||
Kynšperk nad Ohří | 17.16 | 17.17 | 4 | ||
Cheb | 17.29 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2021 platí od 13.12.2020 do 11.12.2021.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci