R 607 „Krušnohor“ | |
Řazení vlaku: 362_n2 + 2xBpee237 + Bmz229 + Bbdgmee236 + ABmz346 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Cheb | 6.28 | 3 | |||
Kynšperk nad Ohří | 6.38 | 6.39 | 3 | ||
Sokolov | 6.51 | 6.52 | 2 | ||
Chodov | 7.01 | 7.02 | |||
Karlovy Vary | 7.10 | 7.12 | 1 | ||
Ostrov nad Ohří | 7.24 | 7.25 | 4 | ||
Klášterec nad Ohří | 7.48 | 7.49 | 3 | ||
Kadaň-Prunéřov | 7.53 | 7.54 | 2 | ||
Chomutov | 8.03 | 8.05 | 3 | ||
Odb Chomutov město | 8.07 | 8.08 | |||
Jirkov zastávka | 8.11 | 8.12 | |||
Most | 8.24 | 8.25 | 3 | ||
Bílina | 8.35 | 8.36 | 1 | ||
Duchcov | 8.47 | 8.47 | |||
Teplice v Čechách | 8.58 | 8.59 | 2 | ||
Ústí nad Labem hlavní nádraží | 9.16 | 9.22 | 2 | ||
Praha-Holešovice | 10.26 | 10.27 | 2 | ||
Praha hlavní nádraží | 10.36 | 7 severní část |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2021 platí od 13.12.2020 do 11.12.2021.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci