Vlak Os 4460 nemá zatím zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Brno hlavní nádraží | 15.54 | VI | |||
Brno-Horní Heršpice | 15.58 | 15.59 | 6 | ||
Střelice dolní | 16.07 | 16.08 | |||
Střelice | 16.11 | 16.12 | 1 | ||
Radostice | 16.16 | 16.16 | |||
Silůvky | 16.20 | 16.21 | 1/1 | ||
Moravské Bránice | 16.26 | 16.31 | 3 | ||
Ivančice letovisko | 16.36 | 16.36 | |||
Ivančice město | 16.39 | 16.39 | |||
Ivančice | 16.41 | 2 |
Brno hl.n.-Moravské Bránice jede v , a 31.XII.;
; v , a 31.XII.
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2021 platí od 13.12.2020 do 11.12.2021.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci