Vlak Sp 1989 nemá zatím zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Písek | 10.38 | 2 | |||
Putim | 10.42 | 10.43 | 3 | ||
Protivín | 10.51 | 10.52 | 3 | ||
Protivín zastávka | 10.55 | 10.55 | |||
Číčenice | 11.00 | 11.00 | 3 | ||
Dívčice | 11.07 | 11.07 | 2 | ||
Zliv | 11.12 | 11.13 | 2 | ||
Hluboká nad Vltavou | 11.18 | 11.21 | 2 | ||
České Budějovice severní zastávka | 11.26 | 11.26 | |||
České Budějovice | 11.29 | II |
jede v ;
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2021 platí od 13.12.2020 do 11.12.2021.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci