Os 19717 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Rakovník | 18.10 | 4 | |||
Rakovník zastávka | 18.13 | 18.13 | |||
Lužná u Rakovníka | 18.20 | 18.21 | 2 | ||
Řevničov | 18.29 | 18.29 | 2 | ||
Nové Strašecí | 18.34 | 18.35 | 3 | ||
Rynholec | 18.41 | 18.41 | |||
Stochov | 18.44 | 18.45 | 3 | ||
Kačice | 18.48 | 18.49 | |||
Kamenné Žehrovice | 18.53 | 18.54 | 3 | ||
Kladno-Rozdělov | 18.58 | 18.58 | |||
Kladno | 19.03 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2021 platí od 13.12.2020 do 11.12.2021.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci