Os 19716 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Kladno | 22.46 | 3 | |||
Kladno-Rozdělov | 22.50 | 22.50 | |||
Kamenné Žehrovice | 22.53 | 22.54 | 3 | ||
Kačice | 22.58 | 22.58 | |||
Stochov | 23.02 | 23.03 | 3 | ||
Rynholec | 23.07 | 23.07 | |||
Nové Strašecí | 23.13 | 23.13 | 3 | ||
Řevničov | 23.18 | 23.19 | 2 | ||
Lužná u Rakovníka | 23.27 | 23.28 | 3 | ||
Rakovník zastávka | 23.35 | 23.35 | |||
Rakovník | 23.39 | 4 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2021 platí od 13.12.2020 do 11.12.2021.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci