Sp 1296 „Český les“ | |
Řazení vlaku: 628 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Bělá nad Radbuzou | 17.20 | 1 | |||
Bělá nad Radbuzou zastávka | x | 17.22 | 17.22 | ||
Třemešné pod Přimdou | 17.30 | 17.31 | 1 | ||
Dubec | x | 17.34 | 17.34 | ||
Borek u Tachova | x | 17.39 | 17.39 | ||
Stráž u Tachova | x | 17.44 | 17.44 | 1 | |
Bor | 17.53 | 17.57 | 4 | ||
Skviřín | x | 18.03 | 18.03 | ||
Holostřevy | x | 18.08 | 18.08 | ||
Svojšín | 18.16 | 18.19 | 3 | ||
Stříbro | 18.26 | 18.31 | 4 | ||
Plzeň-Jižní Předměstí | 18.53 | 18.54 | 511 | ||
Plzeň hlavní nádraží | 18.57 | 6 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2020 platí od 15.12.2019 do 12.12.2020.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci