Os 9507 | |
Řazení vlaku: 750.7 + 2xBdtn756 + ABfbrdtn795 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Mladá Boleslav hlavní nádraží | 8.37 | 1 | |||
Krnsko | x | 8.41 | 8.41 | ||
Chotětov | 8.48 | 8.49 | 1 | ||
Zdětín u Chotětova | x | 8.52 | 8.52 | ||
Kropáčova Vrutice | 8.58 | 9.00 | 2 | ||
Košátky | x | 9.02 | 9.02 | ||
Kojovice | x | 9.05 | 9.05 | ||
Byšice | 9.09 | 9.12 | 1 | ||
Všetaty | 9.17 | 9.23 | 18 | ||
Tišice | x | 9.26 | 9.26 | ||
Neratovice | 9.30 | 9.36 | 1 | ||
Neratovice sídliště | x | 9.38 | 9.38 | ||
Kojetice u Prahy | x | 9.41 | 9.41 | ||
Zlonín | x | 9.44 | 9.44 | ||
Měšice u Prahy | 9.46 | 9.49 | 1 | ||
Hovorčovice | x | 9.52 | 9.52 | ||
Praha-Čakovice | 9.56 | 9.57 | 1 | ||
Praha-Kbely | x | 10.00 | 10.00 | ||
Praha-Satalice | 10.03 | 10.06 | 1 | ||
Praha-Vysočany | 10.13 | 10.14 | 4 | ||
Praha Masarykovo nádraží | 10.20 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2020 platí od 15.12.2019 do 12.12.2020.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci