Os 9433 | |
Řazení vlaku: 471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha Masarykovo nádraží | 21.22 | 3 | |||
Praha-Vysočany | 21.29 | 21.30 | 1 | ||
Praha-Horní Počernice | 21.37 | 21.38 | 1 | ||
Zeleneč | 21.42 | 21.42 | |||
Čelákovice | 21.50 | 21.51 | 1 | ||
Čelákovice-Jiřina | 21.53 | 21.53 | |||
Lysá nad Labem | 21.59 | 22.00 | 3 | ||
Milovice | 22.06 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2020 platí od 15.12.2019 do 12.12.2020.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci