Os 9357 | |
Řazení vlaku: 471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha Masarykovo nádraží | 20.00 | 2 | |||
Praha-Libeň | 20.05 | 20.06 | 3 | ||
Praha-Kyje | 20.09 | 20.09 | |||
Praha-Dolní Počernice | 20.11 | 20.11 | |||
Praha-Běchovice | 20.14 | 20.15 | 1 | ||
Praha-Běchovice střed | 20.16 | 20.16 | |||
Praha-Klánovice | 20.19 | 20.19 | |||
Úvaly | 20.24 | 20.25 | 1c | ||
Tuklaty | 20.28 | 20.28 | |||
Rostoklaty | 20.31 | 20.31 | |||
Český Brod | 20.35 | 20.38 | 3 | ||
Klučov | 20.41 | 20.41 | |||
Poříčany | 20.44 | 20.45 | 1 | ||
Tatce | 20.49 | 20.49 | |||
Pečky | 20.52 | 20.52 | 1 | ||
Cerhenice | 20.55 | 20.55 | |||
Velim | 20.59 | 21.02 | 3 | ||
Nová Ves u Kolína | 21.04 | 21.04 | |||
Kolín zastávka | 21.08 | 21.08 | |||
Kolín | 21.11 | 21.15 | 100 | ||
Kolín dílny | 21.17 | 21.17 | |||
Starý Kolín | 21.21 | 21.21 | |||
Záboří nad Labem | 21.25 | 21.26 | 3 | ||
Týnec nad Labem | 21.27 | 21.27 | |||
Kojice | 21.30 | 21.30 | |||
Chvaletice | 21.32 | 21.32 | |||
Řečany nad Labem | 21.37 | 21.37 | 3 | ||
Lhota pod Přeloučí | 21.40 | 21.40 | |||
Přelouč | 21.44 | 21.47 | 3 | ||
Valy u Přelouče | 21.50 | 21.50 | |||
Pardubice-Opočínek | 21.53 | 21.53 | |||
Pardubice-Svítkov | 21.56 | 21.56 | |||
Pardubice hlavní nádraží | 22.00 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2020 platí od 15.12.2019 do 12.12.2020.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci