Os 9349 | |
Řazení vlaku: 2x471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha Masarykovo nádraží | 18.00 | 2 | |||
Praha-Libeň | 18.05 | 18.06 | 3 | ||
Praha-Kyje | 18.09 | 18.09 | |||
Praha-Dolní Počernice | 18.11 | 18.11 | |||
Praha-Běchovice | 18.14 | 18.15 | 1 | ||
Praha-Běchovice střed | 18.16 | 18.16 | |||
Praha-Klánovice | 18.19 | 18.19 | |||
Úvaly | 18.24 | 18.25 | 1c | ||
Tuklaty | 18.28 | 18.28 | |||
Rostoklaty | 18.31 | 18.31 | |||
Český Brod | 18.35 | 18.38 | 3 | ||
Klučov | 18.41 | 18.41 | |||
Poříčany | 18.44 | 18.45 | 1 | ||
Tatce | 18.49 | 18.49 | |||
Pečky | 18.52 | 18.55 | 3 | ||
Cerhenice | 18.58 | 18.58 | |||
Velim | 19.01 | 19.05 | 3 | ||
Nová Ves u Kolína | 19.07 | 19.07 | |||
Kolín zastávka | 19.11 | 19.11 | |||
Kolín | 19.14 | 19.40 | 100 | ||
Kolín dílny | 19.42 | 19.42 | |||
Starý Kolín | 19.46 | 19.46 | |||
Záboří nad Labem | 19.50 | 19.53 | 3 | ||
Týnec nad Labem | 19.54 | 19.54 | |||
Kojice | 19.57 | 19.57 | |||
Chvaletice | 19.59 | 19.59 | |||
Řečany nad Labem | 20.04 | 20.04 | 3 | ||
Lhota pod Přeloučí | 20.07 | 20.07 | |||
Přelouč | 20.11 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2020 platí od 15.12.2019 do 12.12.2020.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci