Os 9337 | |
Řazení vlaku: 2x471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha Masarykovo nádraží | 15.00 | 2 | |||
Praha-Libeň | 15.05 | 15.06 | 3 | ||
Praha-Kyje | 15.09 | 15.09 | |||
Praha-Dolní Počernice | 15.11 | 15.11 | |||
Praha-Běchovice | 15.14 | 15.15 | 1 | ||
Praha-Běchovice střed | 15.16 | 15.16 | |||
Praha-Klánovice | 15.19 | 15.19 | |||
Úvaly | 15.24 | 15.25 | 1c | ||
Tuklaty | 15.28 | 15.28 | |||
Rostoklaty | 15.31 | 15.31 | |||
Český Brod | 15.35 | 15.38 | 3 | ||
Klučov | 15.41 | 15.41 | |||
Poříčany | 15.44 | 15.45 | 1 | ||
Tatce | 15.49 | 15.49 | |||
Pečky | 15.52 | 15.55 | 3 | ||
Cerhenice | 15.58 | 15.58 | |||
Velim | 16.01 | 16.05 | 3 | ||
Nová Ves u Kolína | 16.07 | 16.07 | |||
Kolín zastávka | 16.11 | 16.11 | |||
Kolín | 16.14 | 100a |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2020 platí od 15.12.2019 do 12.12.2020.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci