Os 9327 | |
Řazení vlaku: 471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha Masarykovo nádraží | 12.00 | 2 | |||
Praha-Libeň | 12.05 | 12.06 | 3 | ||
Praha-Kyje | 12.09 | 12.09 | |||
Praha-Dolní Počernice | 12.11 | 12.11 | |||
Praha-Běchovice | 12.14 | 12.15 | 1 | ||
Praha-Běchovice střed | 12.16 | 12.16 | |||
Praha-Klánovice | 12.19 | 12.19 | |||
Úvaly | 12.24 | 12.25 | 1c | ||
Tuklaty | 12.28 | 12.28 | |||
Rostoklaty | 12.31 | 12.31 | |||
Český Brod | 12.35 | 12.38 | 3 | ||
Klučov | 12.41 | 12.41 | |||
Poříčany | 12.44 | 12.45 | 1 | ||
Tatce | 12.49 | 12.49 | |||
Pečky | 12.52 | 12.55 | 3 | ||
Cerhenice | 12.58 | 12.58 | |||
Velim | 13.01 | 13.02 | 1 | ||
Nová Ves u Kolína | 13.04 | 13.04 | |||
Kolín zastávka | 13.08 | 13.08 | |||
Kolín | 13.11 | 100a |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2020 platí od 15.12.2019 do 12.12.2020.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci