Os 9325 | |
Řazení vlaku: 471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha Masarykovo nádraží | 11.00 | 2 | |||
Praha-Libeň | 11.05 | 11.06 | 3 | ||
Praha-Kyje | 11.09 | 11.09 | |||
Praha-Dolní Počernice | 11.11 | 11.11 | |||
Praha-Běchovice | 11.14 | 11.15 | 1 | ||
Praha-Běchovice střed | 11.16 | 11.16 | |||
Praha-Klánovice | 11.19 | 11.19 | |||
Úvaly | 11.24 | 11.25 | 1c | ||
Tuklaty | 11.28 | 11.28 | |||
Rostoklaty | 11.31 | 11.31 | |||
Český Brod | 11.35 | 11.38 | 3 | ||
Klučov | 11.41 | 11.41 | |||
Poříčany | 11.44 | 11.45 | 1 | ||
Tatce | 11.49 | 11.49 | |||
Pečky | 11.52 | 11.55 | 3 | ||
Cerhenice | 11.58 | 11.58 | |||
Velim | 12.01 | 12.02 | 1 | ||
Nová Ves u Kolína | 12.04 | 12.04 | |||
Kolín zastávka | 12.08 | 12.08 | |||
Kolín | 12.11 | 100a |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2020 platí od 15.12.2019 do 12.12.2020.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci