Os 9317 | |
Řazení vlaku: 471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha Masarykovo nádraží | 7.00 | 2 | |||
Praha-Libeň | 7.05 | 7.06 | 3 | ||
Praha-Kyje | 7.09 | 7.09 | |||
Praha-Dolní Počernice | 7.11 | 7.11 | |||
Praha-Běchovice | 7.14 | 7.15 | 1 | ||
Praha-Běchovice střed | 7.16 | 7.16 | |||
Praha-Klánovice | 7.19 | 7.19 | |||
Úvaly | 7.24 | 7.25 | 1c | ||
Tuklaty | 7.28 | 7.28 | |||
Rostoklaty | 7.31 | 7.31 | |||
Český Brod | 7.35 | 7.38 | 3 | ||
Klučov | 7.41 | 7.41 | |||
Poříčany | 7.44 | 7.45 | 1 | ||
Tatce | 7.49 | 7.49 | |||
Pečky | 7.52 | 7.55 | 3 | ||
Cerhenice | 7.58 | 7.58 | |||
Velim | 8.01 | 8.02 | 1 | ||
Nová Ves u Kolína | 8.04 | 8.04 | |||
Kolín zastávka | 8.08 | 8.08 | |||
Kolín | 8.11 | 100a |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2020 platí od 15.12.2019 do 12.12.2020.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci