Os 8607 | |
Řazení vlaku: 471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha Masarykovo nádraží | 10.30 | 2 | |||
Praha-Libeň | 10.35 | 10.36 | 3 | ||
Praha-Kyje | 10.39 | 10.39 | |||
Praha-Dolní Počernice | 10.41 | 10.41 | |||
Praha-Běchovice | 10.44 | 10.45 | 1 | ||
Praha-Běchovice střed | 10.46 | 10.46 | |||
Praha-Klánovice | 10.49 | 10.49 | |||
Úvaly | 10.54 | 10.55 | 1c | ||
Tuklaty | 10.58 | 10.58 | |||
Rostoklaty | 11.01 | 11.01 | |||
Český Brod | 11.07 | 4 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2020 platí od 15.12.2019 do 12.12.2020.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- administratorzy