Os 7230 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Domažlice | 16.15 | 2 | |||
Domažlice město | 16.17 | 16.18 | |||
Havlovice | x | 16.23 | 16.23 | 401 | |
Pila | x | 16.25 | 16.25 | ||
Trhanov | x | 16.27 | 16.27 | 1 | |
Klenčí pod Čerchovem | 16.31 | 16.32 | 1 | ||
Postřekov | x | 16.35 | 16.35 | 1 | |
Nový Kramolín | x | 16.39 | 16.39 | 1 | |
Vlkanov | x | 16.41 | 16.41 | ||
Poběžovice | 16.46 | 16.52 | 1 | ||
Mutěnín | x | 16.59 | 16.59 | 1 | |
Hostouň | 17.02 | 17.04 | 2 | ||
Svržno | x | 17.07 | 17.07 | ||
Újezd Svatého Kříže | x | 17.09 | 17.09 | ||
Bělá nad Radbuzou | 17.13 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2020 platí od 15.12.2019 do 12.12.2020.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci