Os 7215 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Planá u Mariánských Lázní | 21.08 | 3a | |||
Lom u Tachova | x | 21.19 | 21.19 | ||
Tachov-Bíletín | x | 21.23 | 21.23 | ||
Tachov | 21.26 | 21.31 | 1 | ||
Tachov zastávka | x | 21.36 | 21.36 | ||
Malý Rapotín | x | 21.38 | 21.38 | ||
Pernolec | x | 21.42 | 21.42 | ||
Staré Sedliště | 21.48 | 21.49 | 1 | ||
Doly | x | 21.52 | 21.52 | ||
Bor | 21.57 | 21.58 | 1 | ||
Bor zastávka | x | 22.02 | 22.02 | ||
Stráž u Tachova | 22.07 | 22.08 | 1 | ||
Borek u Tachova | x | 22.13 | 22.13 | ||
Dubec | x | 22.17 | 22.17 | ||
Třemešné pod Přimdou | 22.21 | 22.22 | 1 | ||
Bělá nad Radbuzou zastávka | x | 22.28 | 22.29 | ||
Bělá nad Radbuzou | 22.30 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2020 platí od 15.12.2019 do 12.12.2020.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci