Os 7213 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Planá u Mariánských Lázní | 17.08 | 3a | |||
Lom u Tachova | x | 17.19 | 17.19 | ||
Tachov-Bíletín | x | 17.23 | 17.23 | ||
Tachov | 17.26 | 17.29 | 1 | ||
Tachov zastávka | x | 17.34 | 17.34 | ||
Malý Rapotín | x | 17.36 | 17.36 | ||
Pernolec | x | 17.40 | 17.40 | ||
Staré Sedliště | 17.46 | 17.47 | 1 | ||
Doly | x | 17.50 | 17.50 | ||
Bor | 17.55 | 17.56 | 1 | ||
Bor zastávka | x | 18.00 | 18.00 | ||
Stráž u Tachova | 18.05 | 18.06 | 1 | ||
Borek u Tachova | x | 18.11 | 18.11 | ||
Dubec | x | 18.15 | 18.15 | ||
Třemešné pod Přimdou | 18.19 | 18.20 | 1 | ||
Bělá nad Radbuzou zastávka | x | 18.26 | 18.27 | ||
Bělá nad Radbuzou | 18.28 | 18.51 | 1 | ||
Újezd Svatého Kříže | x | 18.54 | 18.54 | ||
Svržno | x | 18.57 | 18.57 | ||
Hostouň | 19.00 | 19.05 | 1 | ||
Mutěnín | x | 19.07 | 19.07 | 1 | |
Poběžovice | 19.14 | 19.15 | 2 | ||
Vlkanov | x | 19.21 | 19.21 | ||
Nový Kramolín | x | 19.23 | 19.23 | 1 | |
Postřekov | x | 19.26 | 19.26 | 1 | |
Klenčí pod Čerchovem | 19.29 | 19.30 | 1 | ||
Trhanov | x | 19.34 | 19.34 | 1 | |
Pila | x | 19.37 | 19.37 | ||
Havlovice | x | 19.39 | 19.39 | 401 | |
Domažlice město | 19.44 | 19.44 | |||
Domažlice | 19.47 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2020 platí od 15.12.2019 do 12.12.2020.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci