Os 7210 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Domažlice | 12.15 | 2 | |||
Domažlice město | 12.17 | 12.18 | |||
Havlovice | x | 12.23 | 12.23 | 401 | |
Pila | x | 12.25 | 12.25 | ||
Trhanov | x | 12.27 | 12.27 | 1 | |
Klenčí pod Čerchovem | 12.31 | 12.32 | 1 | ||
Postřekov | x | 12.35 | 12.35 | 1 | |
Nový Kramolín | x | 12.39 | 12.39 | 1 | |
Vlkanov | x | 12.41 | 12.41 | ||
Poběžovice | 12.46 | 12.50 | 2 | ||
Mutěnín | x | 12.57 | 12.57 | 1 | |
Hostouň | 12.59 | 13.00 | 1 | ||
Svržno | x | 13.02 | 13.02 | ||
Újezd Svatého Kříže | x | 13.05 | 13.05 | ||
Bělá nad Radbuzou | 13.08 | 13.20 | 3 | ||
Bělá nad Radbuzou zastávka | 13.22 | 13.22 | |||
Třemešné pod Přimdou | 13.29 | 13.30 | 1 | ||
Dubec | x | 13.33 | 13.33 | ||
Borek u Tachova | x | 13.37 | 13.37 | ||
Stráž u Tachova | 13.42 | 13.43 | 1 | ||
Bor zastávka | x | 13.47 | 13.47 | ||
Bor | 13.52 | 14.02 | 2 | ||
Doly | x | 14.06 | 14.06 | ||
Staré Sedliště | 14.10 | 14.10 | 1 | ||
Pernolec | x | 14.17 | 14.17 | ||
Malý Rapotín | x | 14.21 | 14.21 | ||
Tachov zastávka | x | 14.24 | 14.24 | ||
Tachov | 14.29 | 14.32 | 2 | ||
Tachov-Bíletín | x | 14.35 | 14.35 | ||
Lom u Tachova | x | 14.39 | 14.39 | ||
Planá u Mariánských Lázní | 14.49 | 3a |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2020 platí od 15.12.2019 do 12.12.2020.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci