Os 7203 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Planá u Mariánských Lázní | 9.08 | 3a | |||
Lom u Tachova | x | 9.19 | 9.19 | ||
Tachov-Bíletín | x | 9.23 | 9.23 | ||
Tachov | 9.26 | 9.29 | 1 | ||
Tachov zastávka | x | 9.34 | 9.34 | ||
Malý Rapotín | x | 9.36 | 9.36 | ||
Pernolec | x | 9.40 | 9.40 | ||
Staré Sedliště | 9.46 | 9.47 | 1 | ||
Doly | x | 9.50 | 9.50 | ||
Bor | 9.55 | 10.06 | 1 | ||
Bor zastávka | x | 10.10 | 10.10 | ||
Stráž u Tachova | 10.15 | 10.16 | 1 | ||
Borek u Tachova | x | 10.21 | 10.21 | ||
Dubec | x | 10.25 | 10.25 | ||
Třemešné pod Přimdou | 10.29 | 10.30 | 1 | ||
Bělá nad Radbuzou zastávka | x | 10.36 | 10.37 | ||
Bělá nad Radbuzou | 10.39 | 11.01 | 1 | ||
Újezd Svatého Kříže | x | 11.04 | 11.04 | ||
Svržno | x | 11.07 | 11.07 | ||
Hostouň | 11.09 | 11.10 | 1 | ||
Mutěnín | x | 11.13 | 11.13 | 1 | |
Poběžovice | 11.20 | 11.21 | 2 | ||
Vlkanov | x | 11.26 | 11.26 | ||
Nový Kramolín | x | 11.28 | 11.28 | 1 | |
Postřekov | x | 11.31 | 11.31 | 1 | |
Klenčí pod Čerchovem | 11.34 | 11.35 | 1 | ||
Trhanov | x | 11.39 | 11.39 | 1 | |
Pila | x | 11.42 | 11.42 | ||
Havlovice | x | 11.44 | 11.44 | 401 | |
Domažlice město | 11.49 | 11.50 | |||
Domažlice | 11.52 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2020 platí od 15.12.2019 do 12.12.2020.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci