Os 7006 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Chomutov | 14.25 | 1 | |||
Málkov | x | 14.30 | 14.30 | ||
Kadaň-Prunéřov | 14.35 | 14.36 | 2 | ||
Klášterec nad Ohří | 14.41 | 14.42 | 2 | ||
Kotvina | x | 14.46 | 14.46 | ||
Perštejn | 14.49 | 14.50 | 2 | ||
Boč | x | 14.53 | 14.53 | ||
Stráž nad Ohří | 14.56 | 14.57 | 2 | ||
Vojkovice nad Ohří | 15.02 | 15.03 | 2 | ||
Ostrov nad Ohří | 15.09 | 15.10 | 2 | ||
Hájek | x | 15.16 | 15.16 | 2 | |
Dalovice | x | 15.21 | 15.21 | 2 | |
Karlovy Vary | 15.25 | 15.26 | 2 | ||
Karlovy Vary-Dvory | x | 15.30 | 15.30 | 2 | |
Chodov | 15.35 | 15.35 | 2 | ||
Nové Sedlo u Lokte | 15.38 | 15.39 | 2 | ||
Královské Poříčí | x | 15.44 | 15.44 | ||
Sokolov | 15.46 | 15.47 | 2 | ||
Citice | 15.50 | 15.51 | 2 | ||
Hlavno | x | 15.53 | 15.53 | ||
Dasnice | 15.57 | 15.57 | 2 | ||
Kynšperk nad Ohří | 16.02 | 16.03 | 2 | ||
Nebanice | x | 16.06 | 16.06 | 2 | |
Tršnice | 16.11 | 16.11 | 2 | ||
Cheb | 16.17 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2020 platí od 15.12.2019 do 12.12.2020.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci