Os 6613 | |
Řazení vlaku: Bftn791 + 843 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Děčín hlavní nádraží | 14.45 | 12 | |||
Děčín východ | 14.48 | 14.49 | 105 | ||
Benešov nad Ploučnicí | 14.57 | 14.58 | 1 | ||
Františkov nad Ploučnicí | 15.02 | 15.03 | 1 | ||
Starý Šachov | x | 15.07 | 15.07 | ||
Žandov | x | 15.09 | 15.09 | ||
Horní Police | 15.11 | 15.12 | 1 | ||
Stružnice | 15.16 | 15.16 | 1 | ||
Česká Lípa-Holý vrch | x | 15.21 | 15.21 | ||
Česká Lípa hlavní nádraží | 15.25 | 15.36 | 2 | ||
Zákupy-Božíkov | 15.43 | 15.43 | |||
Mimoň | 15.50 | 15.50 | 1 | ||
Pertoltice pod Ralskem | x | 15.53 | 15.53 | ||
Brniště | 15.57 | 15.59 | 3 | ||
Velký Valtinov | x | 16.02 | 16.02 | ||
Jablonné v Podještědí | 16.07 | 16.08 | 1 | ||
Lvová | x | 16.12 | 16.12 | ||
Rynoltice | 16.16 | 16.16 | 1 | ||
Zdislava | x | 16.21 | 16.21 | ||
Křižany | 16.26 | 16.26 | 1 | ||
Novina | x | 16.29 | 16.29 | ||
Kryštofovo Údolí | x | 16.31 | 16.31 | ||
Karlov pod Ještědem | 16.37 | 16.40 | 3 | ||
Ostašov | x | 16.43 | 16.43 | 1 | |
Liberec-Horní Růžodol | 16.46 | 16.46 | 1 | ||
Liberec | 16.54 | 102 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2020 platí od 15.12.2019 do 12.12.2020.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci