Os 6604 | |
Řazení vlaku: 844 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Liberec | 9.01 | 102 | |||
Liberec-Horní Růžodol | 9.07 | 9.07 | 1 | ||
Ostašov | x | 9.10 | 9.10 | 1 | |
Karlov pod Ještědem | 9.14 | 9.18 | 3 | ||
Kryštofovo Údolí | x | 9.22 | 9.22 | ||
Novina | x | 9.24 | 9.24 | ||
Křižany | 9.27 | 9.28 | 1 | ||
Zdislava | x | 9.32 | 9.32 | ||
Rynoltice | 9.38 | 9.38 | 1 | ||
Lvová | x | 9.42 | 9.42 | ||
Jablonné v Podještědí | 9.47 | 9.49 | 1 | ||
Velký Valtinov | x | 9.53 | 9.53 | ||
Brniště | 9.57 | 9.59 | 1 | ||
Pertoltice pod Ralskem | x | 10.02 | 10.02 | ||
Mimoň | 10.05 | 10.06 | 1 | ||
Zákupy-Božíkov | x | 10.13 | 10.13 | ||
Česká Lípa hlavní nádraží | 10.22 | 10.32 | 2 | ||
Česká Lípa-Holý vrch | x | 10.34 | 10.34 | ||
Stružnice | 10.39 | 10.39 | 1 | ||
Horní Police | 10.43 | 10.44 | 1 | ||
Žandov | x | 10.45 | 10.45 | ||
Starý Šachov | x | 10.48 | 10.48 | ||
Františkov nad Ploučnicí | 10.52 | 10.53 | 1 | ||
Benešov nad Ploučnicí | 10.57 | 10.58 | 2 | ||
Děčín východ | 11.07 | 11.08 | 105 | ||
Děčín hlavní nádraží | 11.12 | 12 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2020 platí od 15.12.2019 do 12.12.2020.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci