Os 6401 | |
Řazení vlaku: 163_n2 + Bdt279 + Bdmtee275 + Bdmtee281 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Ústí nad Labem západ | 5.03 | 3b | |||
Ústí nad Labem-Střekov | 5.07 | 5.08 | 3 | ||
Sebuzín | 5.15 | 5.15 | 1 | ||
Libochovany | 5.19 | 5.20 | |||
Velké Žernoseky | 5.25 | 5.25 | 1 | ||
Litoměřice město | 5.29 | 5.30 | |||
Křešice u Litoměřic | 5.34 | 5.35 | |||
Polepy | 5.38 | 5.38 | 1 | ||
Hoštka | 5.43 | 5.44 | 1 | ||
Štětí | 5.49 | 5.50 | 1 | ||
Liběchov | 5.55 | 5.55 | 1 | ||
Mělník-Mlazice | 5.59 | 6.00 | |||
Mělník | 6.02 | 6.03 | 1 | ||
Malý Újezd | 6.06 | 6.06 | |||
Všetaty | 6.12 | 6.13 | 1 | ||
Ovčáry | 6.17 | 6.18 | |||
Dřísy | 6.20 | 6.20 | 1 | ||
Stará Boleslav | 6.24 | 6.25 | 1 | ||
Otradovice | 6.28 | 6.29 | |||
Lysá nad Labem-Dvorce | 6.32 | 6.32 | |||
Lysá nad Labem | 6.36 | 7.07 | 5 | ||
Ostrá | 7.11 | 7.11 | |||
Stratov | 7.13 | 7.13 | |||
Kostomlaty nad Labem | 7.17 | 7.17 | 1 | ||
Kamenné Zboží | 7.20 | 7.20 | |||
Nymburk hlavní nádraží | 7.25 | 7.31 | 1 | ||
Velké Zboží | 7.36 | 7.36 | |||
Poděbrady | 7.39 | 7.40 | 1 | ||
Libice nad Cidlinou | 7.44 | 7.45 | 1 | ||
Velký Osek | 7.48 | 7.48 | 1 | ||
Veltruby | 7.51 | 7.51 | |||
Kolín-Zálabí | 7.55 | 7.55 | |||
Kolín | 7.58 | 110 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2020 platí od 15.12.2019 do 12.12.2020.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci