R 605 „Krušnohor“ | |
Řazení vlaku: 362_n2 + Bpee237 + Bmz229 + Bbdgmee236 + ABmz346 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Cheb | 4.28 | 2 | |||
Kynšperk nad Ohří | 4.38 | 4.39 | 1 | ||
Sokolov | 4.51 | 4.52 | 1 | ||
Chodov | 5.01 | 5.02 | 1 | ||
Karlovy Vary | 5.10 | 5.12 | 1 | ||
Ostrov nad Ohří | 5.24 | 5.25 | 1 | ||
Klášterec nad Ohří | 5.48 | 5.49 | 1 | ||
Kadaň-Prunéřov | 5.53 | 5.54 | 1 | ||
Chomutov | 6.03 | 6.05 | 1 | ||
Odb Chomutov město | 6.07 | 6.08 | |||
Jirkov zastávka | 6.11 | 6.12 | |||
Most | 6.24 | 6.25 | 1 | ||
Bílina | 6.35 | 6.36 | 1 | ||
Duchcov | 6.47 | 6.47 | |||
Teplice v Čechách | 6.58 | 6.59 | 1 | ||
Ústí nad Labem hlavní nádraží | 7.16 | 7.22 | 5 | ||
Praha-Holešovice | 8.26 | 8.27 | 1 | ||
Praha hlavní nádraží | 8.36 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2020 platí od 15.12.2019 do 12.12.2020.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci