Os 5807 | |
Řazení vlaku: 471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha Masarykovo nádraží | 5.52 | 3 | |||
Praha-Vysočany | 5.59 | 6.00 | 3 | ||
Praha-Horní Počernice | 6.07 | 6.08 | 1 | ||
Zeleneč | 6.12 | 6.12 | |||
Mstětice | 6.14 | 6.14 | 1 | ||
Čelákovice | 6.20 | 6.21 | 1 | ||
Čelákovice-Jiřina | 6.23 | 6.23 | |||
Lysá nad Labem | 6.29 | 6.31 | 5 | ||
Ostrá | 6.35 | 6.35 | |||
Stratov | 6.37 | 6.37 | |||
Kostomlaty nad Labem | 6.41 | 6.41 | 1 | ||
Kamenné Zboží | 6.44 | 6.44 | |||
Nymburk hlavní nádraží | 6.49 | 7.01 | 8 | ||
Velké Zboží | 7.06 | 7.06 | |||
Poděbrady | 7.09 | 7.10 | 1 | ||
Libice nad Cidlinou | 7.14 | 7.15 | 1 | ||
Velký Osek | 7.18 | 7.18 | 1 | ||
Veltruby | 7.21 | 7.21 | |||
Kolín-Zálabí | 7.25 | 7.25 | |||
Kolín | 7.28 | 112 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2020 platí od 15.12.2019 do 12.12.2020.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci