Os 4232 | |
Řazení vlaku: 362_n2 + Bfhpvee295 + Bdmtee275 + Bdmtee281 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Přerov | 16.43 | 5 | |||
Horní Moštěnice | 16.46 | 16.47 | |||
Říkovice | 16.50 | 16.50 | 2 | ||
Břest | 16.53 | 16.54 | |||
Hulín | 16.57 | 17.00 | 6a | ||
Záhlinice | 17.02 | 17.03 | |||
Tlumačov | 17.06 | 17.07 | 2 | ||
Otrokovice | 17.11 | 17.15 | 2 | ||
Napajedla | 17.19 | 17.19 | 2 | ||
Spytihněv | 17.22 | 17.22 | |||
Huštěnovice | 17.25 | 17.26 | 2 | ||
Staré Město u Uherského Hradiště | 17.30 | 6 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2020 platí od 15.12.2019 do 12.12.2020.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci