Os 4218 | |
Řazení vlaku: 362_n2 + Bfhpvee295 + Bdmtee275 + Bdmtee281 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Přerov | 15.37 | 5 | |||
Horní Moštěnice | 15.40 | 15.41 | |||
Říkovice | 15.44 | 15.44 | 2 | ||
Břest | 15.47 | 15.48 | |||
Hulín | 15.51 | 16.00 | 6a | ||
Záhlinice | 16.02 | 16.03 | |||
Tlumačov | 16.06 | 16.07 | 2 | ||
Otrokovice | 16.11 | 16.15 | 2 | ||
Napajedla | 16.19 | 16.19 | 2 | ||
Spytihněv | 16.22 | 16.22 | |||
Huštěnovice | 16.25 | 16.26 | 2 | ||
Staré Město u Uherského Hradiště | 16.29 | 16.37 | 2 | ||
Kostelany nad Moravou | 16.39 | 16.40 | |||
Nedakonice | 16.42 | 16.43 | 2 | ||
Moravský Písek zastávka | 16.46 | 16.47 | |||
Moravský Písek | 16.49 | 16.50 | 2 | ||
Bzenec přívoz | 16.54 | 16.54 | 3 | ||
Rohatec | 17.00 | 17.00 | 2 | ||
Rohatec zastávka | 17.02 | 17.03 | |||
Hodonín | 17.06 | 17.08 | 2 | ||
Lužice | 17.11 | 17.12 | 2 | ||
Moravská Nová Ves | 17.15 | 17.16 | 2 | ||
Hrušky zastávka | 17.19 | 17.19 | |||
Břeclav | 17.25 | 11 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2020 platí od 15.12.2019 do 12.12.2020.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci