Os 4208 | |
Řazení vlaku: 362_n2 + Bfhpvee295 + Bdmtee275 + Bdmtee281 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Přerov | 9.37 | 5 | |||
Horní Moštěnice | 9.40 | 9.41 | |||
Říkovice | 9.44 | 9.44 | 2 | ||
Břest | 9.47 | 9.48 | |||
Hulín | 9.51 | 10.00 | 6a | ||
Záhlinice | 10.02 | 10.03 | |||
Tlumačov | 10.06 | 10.07 | 2 | ||
Otrokovice | 10.11 | 10.15 | 2 | ||
Napajedla | 10.19 | 10.19 | 2 | ||
Spytihněv | 10.22 | 10.22 | |||
Huštěnovice | 10.25 | 10.26 | 2 | ||
Staré Město u Uherského Hradiště | 10.29 | 10.37 | 2 | ||
Kostelany nad Moravou | 10.39 | 10.40 | |||
Nedakonice | 10.42 | 10.43 | 2 | ||
Moravský Písek zastávka | 10.46 | 10.47 | |||
Moravský Písek | 10.49 | 10.50 | 2 | ||
Bzenec přívoz | 10.54 | 10.54 | 3 | ||
Rohatec | 11.00 | 11.00 | 2 | ||
Rohatec zastávka | 11.02 | 11.03 | |||
Hodonín | 11.06 | 11.08 | 2 | ||
Lužice | 11.11 | 11.12 | 2 | ||
Moravská Nová Ves | 11.15 | 11.16 | 2 | ||
Hrušky zastávka | 11.19 | 11.19 | |||
Břeclav | 11.25 | 11 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2020 platí od 15.12.2019 do 12.12.2020.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci