Os 4207 | |
Řazení vlaku: 362_n2 + Bdmtee281 + Bdmtee275 + Bfhpvee295 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Břeclav | 8.35 | 11 | |||
Hrušky zastávka | 8.41 | 8.41 | |||
Moravská Nová Ves | 8.44 | 8.45 | 1 | ||
Lužice | 8.48 | 8.48 | 1 | ||
Hodonín | 8.52 | 8.54 | 1 | ||
Rohatec zastávka | 8.57 | 8.58 | |||
Rohatec | 9.00 | 9.01 | 1 | ||
Bzenec přívoz | 9.06 | 9.06 | 1 | ||
Moravský Písek | 9.10 | 9.11 | 1 | ||
Moravský Písek zastávka | 9.13 | 9.13 | |||
Nedakonice | 9.17 | 9.18 | 1 | ||
Kostelany nad Moravou | 9.20 | 9.21 | |||
Staré Město u Uherského Hradiště | 9.24 | 9.29 | 1 | ||
Huštěnovice | 9.32 | 9.33 | 1 | ||
Spytihněv | 9.36 | 9.36 | |||
Napajedla | 9.39 | 9.39 | 1 | ||
Otrokovice | 9.43 | 9.45 | 1 | ||
Tlumačov | 9.49 | 9.49 | 1 | ||
Záhlinice | 9.52 | 9.53 | |||
Hulín | 9.56 | 10.07 | 3 | ||
Břest | 10.10 | 10.10 | |||
Říkovice | 10.13 | 10.13 | 1 | ||
Horní Moštěnice | 10.16 | 10.17 | |||
Přerov | 10.21 | 5 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2020 platí od 15.12.2019 do 12.12.2020.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci