Os 4013 | |
Řazení vlaku: 560 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Rájec-Jestřebí | 12.50 | 1 | |||
Dolní Lhota | 12.52 | 12.53 | |||
Blansko město | 12.56 | 12.56 | |||
Blansko | 12.58 | 13.04 | 5a | ||
Adamov zastávka | 13.10 | 13.11 | |||
Adamov | 13.12 | 13.13 | 1 | ||
Babice nad Svitavou | 13.16 | 13.16 | |||
Bílovice nad Svitavou | 13.21 | 13.21 | |||
Brno-Židenice | 13.27 | 13.27 | 1 | ||
Brno hlavní nádraží | 13.31 | 13.35 | 4 | ||
Brno-Chrlice | 13.44 | 13.45 | 1 | ||
Sokolnice-Telnice | 13.51 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2020 platí od 15.12.2019 do 12.12.2020.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správcovia