Os 3886 | |
Řazení vlaku: 242_n2 + BDs450 + Bdt280 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Horní Dvořiště | 17.51 | 5 | |||
Rybník | 17.58 | 17.59 | 1 | ||
Pšenice | 18.03 | 18.03 | |||
Bujanov | 18.07 | 18.07 | |||
Omlenice | 18.10 | 18.10 | 1 | ||
Kaplice | 18.17 | 18.18 | 1 | ||
Výheň | 18.20 | 18.20 | |||
Velešín | 18.25 | 18.29 | 2 | ||
Velešín město | 18.32 | 18.32 | |||
Holkov | 18.35 | 18.35 | 1 | ||
Chlumec u Českých Budějovic | 18.39 | 18.39 | |||
Kamenný Újezd u Českých Budějovic | 18.42 | 18.43 | 1 | ||
Včelná | 18.49 | 18.50 | 1 | ||
České Budějovice jižní zastávka | 18.55 | 18.55 | |||
České Budějovice | 18.59 | 6 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2020 platí od 15.12.2019 do 12.12.2020.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci