Os 28405 | |
Řazení vlaku: 113 + 2xBDtax782 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Bechyně | 6.43 | 1 | |||
Bechyně zastávka | x | 6.46 | 6.46 | ||
Bežerovice | x | 6.50 | 6.50 | ||
Sudoměřice u Bechyně | 6.55 | 6.56 | 1 | ||
Bechyňská Smoleč | x | 7.00 | 7.00 | ||
Všechlapy | x | 7.03 | 7.03 | ||
Třebelice | x | 7.04 | 7.04 | ||
Čenkov u Malšic | x | 7.07 | 7.07 | ||
Malšice | 7.09 | 7.10 | 3 | ||
Libějice | x | 7.15 | 7.15 | ||
Slapy | 7.17 | 7.18 | 1 | ||
Horky u Tábora | x | 7.21 | 7.21 | ||
Tábor | 7.30 | 403 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2020 platí od 15.12.2019 do 12.12.2020.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci