Vlak 14076 nemá zatím zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Prostějov hlavní nádraží | 18.10 | 4 | |||
Prostějov místní nádraží | 18.13 | 18.13 | 1 | ||
Kostelec na Hané | 18.19 | 18.20 | 1 | ||
Čelechovice na Hané | x | 18.24 | 18.24 | 1 | |
Kaple | x | 18.28 | 18.28 | ||
Třebčín | 18.33 | 18.34 | 1 | ||
Slatinice | x | 18.37 | 18.37 | ||
Drahanovice | 18.40 | 18.42 | 1 | ||
Náměšť na Hané | 18.44 | 18.45 | |||
Senice na Hané | 18.50 | 19.08 | 2 | ||
Senice na Hané zastávka | x | 19.11 | 19.11 | ||
Odrlice | x | 19.14 | 19.14 | ||
Cholina | x | 19.16 | 19.16 | ||
Myslechovice | x | 19.19 | 19.19 | ||
Litovel předměstí | 19.23 | 19.26 | 1 | ||
Litovel město | 19.27 | 19.27 | |||
Litovel | 19.30 | 19.30 | 1 | ||
Červenka zastávka | x | 19.32 | 19.32 | ||
Červenka | 19.35 | 7 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2020 platí od 15.12.2019 do 12.12.2020.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Felelősök