Vlak 1186 nemá zatím zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Kolín | 7.45 | 114 | |||
Poděbrady | 7.57 | 7.59 | 2 | ||
Nymburk hlavní nádraží | 8.07 | 8.08 | 18 | ||
Mladá Boleslav hlavní nádraží | 8.33 | 8.37 | 2 | ||
Bakov nad Jizerou | 8.46 | 8.47 | 3 | ||
Bělá pod Bezdězem | 8.56 | 8.57 | 1 | ||
Bezděz | 9.05 | 9.06 | 1 | ||
Doksy | 9.14 | 9.16 | 1 | ||
Staré Splavy | 9.18 | 9.19 | |||
Česká Lípa hlavní nádraží | 9.32 | 9.40 | 1 | ||
Česká Lípa střelnice | 9.42 | 9.43 | 1b | ||
Nový Bor | 9.54 | 9.57 | 1 | ||
Svor | 10.03 | 10.04 | 1 | ||
Jedlová | 10.14 | 10.15 | 1 | ||
Rybniště | 10.24 | 10.25 | 1 | ||
Krásná Lípa | 10.29 | 10.30 | 1 | ||
Rumburk | 10.36 | 10.39 | 5 | ||
Šluknov | 10.51 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2020 platí od 15.12.2019 do 12.12.2020.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci