Os 7231 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Bělá nad Radbuzou | 5.51 | 1 | |||
Újezd Svatého Kříže | x | 5.54 | 5.54 | ||
Svržno | x | 5.57 | 5.57 | ||
Hostouň | 5.59 | 6.00 | 1 | ||
Mutěnín | x | 6.03 | 6.03 | 1 | |
Poběžovice | 6.10 | 6.11 | 1 | ||
Vlkanov | x | 6.16 | 6.16 | ||
Nový Kramolín | x | 6.18 | 6.18 | 1 | |
Postřekov | x | 6.21 | 6.21 | 1 | |
Klenčí pod Čerchovem | 6.24 | 6.31 | 1 | ||
Trhanov | x | 6.35 | 6.35 | 1 | |
Pila | x | 6.38 | 6.38 | ||
Havlovice | x | 6.40 | 6.40 | 401 | |
Domažlice město | 6.45 | 6.46 | |||
Domažlice | 6.48 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2019 platí od 9.12.2018 do 14.12.2019.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci